Lekce

LEKCE

Rezervace

Zaujala Vás některá informace a rozhodli jste se udělat rezervaci lekce? Máte několik možností objednání. Můžete mě kontaktovat telefonicky, e-mailem či přes messenger. Domluvíme se na konkrétní den a přibližný čas, který je možný po domluvě flexibilně upravit, dle režimu/nerežimu miminka. To vše je zahrnuto v ceně. Může se stát, že budete mít náročnou noc a nebudete vy či miminko dobře naladěni, i s touto variantou se dá vždycky něco dělat. Po domluvě si krátce před návštěvou, cca 30 minut před, upřesníme, zda vše platí.

Bezpečnost

Před lekcí si dezinfikuji všechny pomůcky tak, abych zajistila maximální bezpečí. Před dveřmi klienta si dezinfikuji ruce a ihned, jak je to možné si ruce s dovolením umývám. Během pandemie mám po celou dobu lekce respirátor. Tato ochrana je vhodná i pro rodiče, ale není podmínkou.

Průběh lekce

Lekce je vždy rozdělena na dvě poloviny a trvá zhruba hodinu. Zpravidla nejprve suchá část probíhá na zemi na podložce či místě, kde si obvykle děťátko hraje či odpočívá. Tato část je věnována handlingu, psychomotorickému cvičení či masáži. Tato část probíhá v souladu s věkem dítěte a podle potřebnosti tématu, které rodiče řeší (např. otáčení se na bříško, prohýbání se v zádech, dlouhodobé nelezení, přitahování se do sedu přímo atd.. Více viz. Informace výše.

Druhá polovina lekce je věnována plavání a cvičení ve vaničce. Nejprve rodiči představím cviky a polohy a vše ukážu na panence. Poté vše předvedu, s dovolením s miminkem ve vaně. Následně se střídáme s rodičem, dle potřeby. Lekce a cviky probíhají v doprovodu písniček a básniček, aby miminko bylo klidné a cítilo se bezpečně.